tr_TR
en
off
mobil görünümü
Masaüstü görünümü
Kairos planet
5038

Kairos Teknoloji Kazanç Planı İncelemesi

 
 

Kairos Teknoloji Kazanç Planı‘nı anlatan videomuz mevcut, bunlara yenisini de ekleyeceğiz. Fakat izlemeye vakti olmayan veya videoyu yeterli bulmayan arkadaşlarımız için detaylı bir kazanç planı anlatımı hazırlamak gerektiğini düşündüm.

Birazdan, baştan kabullenmesi zor bilgilerle karşılacaksınız. “Hadi canım”, “Olamaz böyle şey” gibi tepkiler vermeniz doğaldır. Lütfen ön yargınızı bir kenarı bırakıp sabırla okumaya devam edin. Belki de boşa kürek çekmeyi bırakmanın vakti gelmiştir, kim bilir!

Assolistler en son çıkar sahneye fakat ben burada sizi bekletmeden hemen bahsetmek istiyorum. Ağ Pazarlama şirketlerinde  gibi en çok kazandırıyoruz diyenler de dahil- sorunlardan biri de nedir? Bu benim değil liderlerinin yorumudur: “Ben kazanıyordum ama ekibim için aynı şeyi söylemek mümkün değildi!”. Yani kazancın ekip içerisinde oluşturulamaması… Bunda yüksek giriş ücretleri, ürünün piyasa koşullarına göre pahalı olması gibi faktörler de etkilidir. Üstelik yüksek aylık aktiflik bedelleri de eklendiğinde yukarıda bahsettiğim lider görüşleri ne yazık ki yaygınlaşmaktadır.

Şimdi gelelim assolistimize: Meraklandırmak istemiyorum fakat bir sorum olacak. Bu zamana kadar bilgisayarınız için çalıştınız, taksitlerini ödediniz. Belki de bir keyif aracı olarak kullandınız. Şimdi bilgisayarınızın sizin için çalışıp aylık gelir sağlayacağını söyleseydim, bundan yararlanmak ister miydiniz?

Kairos, ağ pazarlama uzmanlarına, bu sektöre gönül vermiş insanlara o kadar önemli bir fırsat sunuyor ki! Vizyonu görebilmeniz açısından açıklayayım.

Kairos’ta ekibinizdeki her kişinin aylık kazançları olacak. Ekip kurmak için hiiiç çaba göstermeseler, bu yolu tercih etmeseler dahi! Aktiflik dertleri yok. Böylece yukarıdaki problemin oluşma ihtimalini bertaraf etmiş oluyoruz…

Sevdiğim bir cümle var: İşimizi çile çekerek değil, zevk alarak yapalım. Otel toplantısı yapacaksak, kaygılı ekibimi değil de aylık kazancını cebine koyan mutlu ekibimi davet etmek isterim…

Nasıl kazanacağım?

Şirkete bilgisayarımızın harddiskinden bir bölümü kiralıyoruz ve günde 10 saat açık tutuyoruz. Bu süreç için bize ödeme yapıyor. Ayrıntıları şirketin ürünleriyle alakalı yazımda anlatacağım.

Ne kadar kazanacağım?

Örneğin: 597$’lık paket ile başladığınızda aylık 124$ ve toplamda 1 yılda 1.492$ kazanacaksınız. Yani 2.5 katına çıkıyor…

Kıyaslaması bedava. 597$ lira gibi normal bir yatırım bana aylık 334 liradan yılda 4000 lira olarak geri dönecek. Kimseye tavsiye etmediğim halde!

1577$(4300lira)gibi daha ciddi bir girişimde neler oluyor bakalım. Aylık 885 lira kazancım var. Yıl sonunda 10.600 lira kazanmış oluyor.

İnanın bu kısmı dahi aramızda yer almanız için yeterli ama burası bizi rahatlatan kısımdı. Yatırımcıyı ilgilendiren kısımdı. Bir de ticaret, tavsiye boyutu var. Şimdi tavsiye boyutunu ve tavsiye ederek ne kadar kazanabileceğimizi inceleyeceğiz.

543 623 84 34

KAİROS TEKNOLOJİ VE TAVSİYE TİCARETİ

Öncelikle Binary balonu Kairos’ta yer almıyor. Sen dahil ol, alt ekibini ben kuracağım çakallıklarına fırsat verilmiyor böylelikle. Yardımlaşma sonuna kadar, ekip zihniyeti sonuna kadar ama ilklerden ol, en üstlerde yer al. Bunları duyduğunuz yerden kaçın!

Türkiyede işin kurucularından olacağınızı da bilin.

Unilevel iş planına sahibiz. Yani yatayda ve dikeyde sınırsız büyüme imkanına sahipsiniz. Fakat en üst kariyere gelebilmek için 6 kişi yeterli!

Üç kişi ile belli bir kariyere gelebiliyorsunuz. Yukarıdaki grafiğe göre 597$ lık paketten tavsiye ettiğinizde 90$ kazanırsınız ve 3 kişi olduğu için 270$ eder. TL karşılığı da yaklaşık 800 türk lirasıdır.

Bu durumu sağladığınızda ilk kariyere ulaşırsınız ve Asistan olursunuz. Asistan kariyerinin avantajı şudur: 3.seviyenizden itibaren her kayıttan %3 alırsınız… Binarydeki denklik durumlarına takılmazsınız.

 

2. Kariyer olan Manager pozisyonuna geldiğinizde 9 kişinin yer aldığı 2.hattan da %10 alırsınız. 597$lık örnek verirsek 59.7*9 = 537$ kazanç sağladınız demektir… İlk sıranızdan da 270$ kazanmıştınız.

Ayrıca artık 3. hattınızdan sınırsız derinlikte %5 alırsınız. Manager oldunuğunuza göre şimdi hedef ekipten managerlar çıkarmak.

1 Managerınız olduğunda siz Senior Manager olursunuz ve 3.hat ve sonrası için prim yüzdeniz %7olur.

3 Managerınız olduğunda Master kariyerine yükselirsiniz ve 3.hat ve sonrası için prim yüzdeniz %10 olur.

Şimdi 3 hat daha açarak onların da Manager olmasına yardımcı olun.

6 Managerınız olduğunda siz Senior Masterolursunuz ve 3.hat ve sonrası için prim yüzdeniz %12 olur.

6 Masterınız olduğunda Executive kariyerine yükselirsiniz ve 3.hat ve sonrası için prim yüzdeniz %15 olur.

6 executive lideriniz olduğunda Consul kariyerine yükselirsiniz ve 3.hat ve sonrası için prim yüzdeniz %20 olur

ve en son kariyer olan

Chief Ambassador olduğunuzda prim yüzdeniz %30 olur…

Kazanç planı burada bitmiyor.

Eşleşme Bonusu

Executive kariyerine geldiğinizde 5 alt sıranızdan %1 ekstra Bonus kazanırsınız.

Lider Destekleme Bonusu

Jenerasyon Bonusu

Executive kariyerinden itibaren üye hatlarınızın gelirlerinin %1 ile %2si arasında Bonus alırsınız.

Consul Kariyerinden itibaren güçlü iki hattınızın satışlarının %1’i kadar Bonus kazanırsınız.

Dünya Havuz Bonusu

Şirket, 3 aylık cirosunun %1’ini şirket seminerlerine dağıtacak. En başarılı ortaklar ödüllendirilecek.

ORTALAMA NE KADAR KAZANIRIM?

NASIL BAŞLARIM?

Başlamak için öncelikle benimle iletişim kurmanız ve bu işin size uygun olup olmadığı hakkında konuşmamız gerekiyor. Bu iş size uygunsa aramıza Hoş Geldiniz deriz ve çalışmalara başlarız. Bir yandan çalışmalar yaparken bir yandan da günlük kazançlarınızın hesabına yatışını seyredersiniz.

KAİROS, KAİROS TEKNOLOJİ, KAİROS KAZANÇ, SİİRT DELİKLİ TAŞ, SİİRT RESİMLERİ, SALİH YILDIRIM, MEHMET SALİH YILDIRIM, CANLI TV, KÜRTÇE HABERLER,
KAİROS, KAİROS TEKNOLOJİ, KAİROS KAZANÇ, SİİRT DELİKLİ TAŞ, SİİRT RESİMLERİ, SALİH YILDIRIM, MEHMET SALİH YILDIRIM, CANLI TV, KÜRTÇE HABERLER,